0903 406 457

Aké zľavy na preklady textov poskytujeme?

Sphere card

Pri našich službách "preklady textov" máte na výber z veľkého množstva zliav. Vernostné zľavy, množstevné zľavy a zľavy pre majiteľov SPHERE CARD.

  Zľavy na preklady ...

Preklad textov a tlmočenie patrí do kategórie poskytovania služieb, nejedná sa o tovar.

Pri službách ceny kolíšu. Pozrime sa napríklad na právnické služby. Dokáže právnik, ktorý práve skončil školu, obhájiť práva svojho klienta rovnako ako právnik s dlhoročnými skúsenosťami? Určite existuje aj taká možnosť, že si klient naštuduje zákony a bude sa obhajovať sám. Vtedy samozrejme nemusí nič zaplatiť právnikovi, ale musí určitý čas venovať naštudovaniu zákonov a otázka je, či sa mu nakoniec podarí dosiahnuť taký výsledok, ako by sa podaril skúsenému právnikovi.

  Čítať Ďalej ...

Ceny korektúr textov

Ako si môžete prečítať v článku o korektúrach, štandardná korektúra prekladov textov sa u nás robí po každom preklade. Vykonáva ju samotný prekladateľ textu, súčasťou tejto korektúry je predovšetkým základná kontrola gramatiky, štylistiky, konzistentnosti a logiky preloženého textu.

  Štandardná korektúra je v cene prekladu textu, naši klienti za ňu nič nepriplácajú.

V základnej cene prekladu nie sú zahrnuté špeciálne korektúry:

  •   korektúra rodeným hovorcom,
  •   polygrafická korektúra.

  Čítať Ďalej ...

ŠTANDARDY SPOLUPRÁCE

Dôvernosť a ochrana súkromia

Prísne dbáme na dôvernosť informácií

Jednou zo základných profesionálnych zásad výkonu našej prekladateľskej a tlmočníckej činnosti je dodržiavanie obchodného tajomstva tých informácií, s ktorými sa prekladateľ a tlmočník počas svojho výkonu oboznámi.